PC Benchmark PC Benchmark 1.1.1.10

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PC Benchmark to niewielki i bardzo prosty benchmark do testowania wydajności komputera. Pozwala on nie tyle oszacować aktualny poziom wydajności, co również wydajność możliwą do osiągnięcia po odpowiedniej optymalizacji komputera.

Narzędzie jest jednym z najprostszych tego typu narzędzi dostępnych na rynku. Jego obsługa ogranicza się jedynie do zainicjowania procesu analizy wydajności, która zajmuje około 2-3 minut. W tym czasie program bada szybkość komputera i na tej podstawie wyświetla informacje o poziomie jego wydajności.

Dodatkowo PC Benchmark dostarcza również dane o przypuszczalnej wydajności komputera po optymalizacji jego zawartości oraz ustawień. Niestety narzędzie nie daje możliwości przeprowadzenia tej operacji, użytkownik zmuszony jest do skorzystania z zewnętrznego oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!