PC Benchmark 1.1.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PC Benchmark to niewielki i bardzo prosty benchmark do testowania wydajności komputera. Pozwala on nie tyle oszacować aktualny poziom wydajności, co również wydajność możliwą do osiągnięcia po odpowiedniej optymalizacji komputera.

Narzędzie jest jednym z najprostszych tego typu narzędzi dostępnych na rynku. Jego obsługa ogranicza się jedynie do zainicjowania procesu analizy wydajności, która zajmuje około 2-3 minut. W tym czasie program bada szybkość komputera i na tej podstawie wyświetla informacje o poziomie jego wydajności.

Dodatkowo PC Benchmark dostarcza również dane o przypuszczalnej wydajności komputera po optymalizacji jego zawartości oraz ustawień. Niestety narzędzie nie daje możliwości przeprowadzenia tej operacji, użytkownik zmuszony jest do skorzystania z zewnętrznego oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 02.05.2015 13:53

Kiepski ten program, i to bardzo. Program po skanie pokazuje, że komputer wykorzystuje 99% potencjału, z tego co przetłumaczyłem sobie, ale nie daje rozwiązania, jak uzyskać 100% komputera. Są Benchmarki w wersji online i to dużo lepsze.

Autor edytował komentarz.
  #3 30.07.2013 14:21

Program pokazał wydajność 66% bez podania żadnych szczegułów... natychmiast zostaje usunięty z systemu.

  #2 16.06.2013 11:14

testował ktoś?
Moim zdaniem ten program to podpucha by kupić inne oprogramowanie.

  #1 14.06.2013 13:20

testował ktoś?