PC Matic Home Security 3.0.0.11

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

PC Matic Home Security to darmowe (do zastosowań domowych) oprogramowanie antywirusowe, zapewniające podstawową ochronę komputera podczas korzystania z Internetu. Zabezpiecza ono system przed szkodnikami, a także zawiera moduł zarządzania poprawkami i niwelowania luk w używanych na komputerze aplikacjach.

Program bazuje na sprawdzonym silniku antywirusowym Vipre i oferuje 3 tryby skanowania komputera - szybki, pełen oraz selektywny, które odpowiednio uwzględniają podczas pracy najbardziej podatne na infekcje lokalizacje, całą zawartość komputera lub tą wskazaną przez użytkownika. Z jego pomocą wykryjemy i usuniemy wszelakiego rodzaju szkodniki typu malware, wirusy, trojany itp. Działanie oprogramowania regulowane może być za sprawą wbudowanego mechanizmu harmonogramu zadań.

Wraz z PC Matic Home Security instalowany jest na komputerze moduł SuperShield, bazujący na autorskiej technologii ochrony komputera w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje on dane zgromadzone w chmurze i zabezpiecza system przed wszelakiego rodzaju szkodnikami rozpowszechnianymi online. Wspiera on listę wykluczeń, chroniąc użytkownika przed szkodliwymi lokalizacjami w sieci. Dodatkowo oferowany jest również moduł, którego zadaniem jest dbanie o to, aby zainstalowane na komputerze oprogramowanie zawierało wszystkie poprawki, zamykające luki w zabezpieczeniach.

Uwaga!

  1. Do poprawnego działania programu wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta użytkownika, w ramach którego chronić możemy 3 komputery.
  2. Wersja darmowa wyświetla co jakiś czas komunikat, zachęcający do kupna bogatszej wersji oprogramowania PC Matic.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!