PC Remote PC Remote 3.30.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

PC Remote to jedna z najlepszych aplikacji do zdalnego sterowania komputerem z poziomu urządzenia z Windows Phone. Powstała ona jeszcze za czasów wchodzenia na rynek siódmej wersji mobilnych okienek i od tego czasu nie ma sobie równych.

Aplikacja ma szereg funkcji, które pozwolą wygodnie sterować i zarządzać PC z kanapy. Co więcej, funkcja pulpitu zdalnego, udostępniająca obraz z komputera na ekran Windows Phone, tworzy nowe i szersze możliwości zdalnej pracy.

Uruchamiając PC Remote zostajemy przywitani dobrze zaprojektowanym menu. Szybko znajdziemy interesujące nas funkcje, których jest bardzo dużo. Z ważniejszych opcji warto wymienić udostępnianie pulpitu na ekran urządzenia, z możliwością sterowania kursorem myszy/klawiaturą/gestami. Jest także wirtualna, pełna klawiatura umożliwiająca sterowanie za pomocą myszy (klawisze myszy, scroll, gesty w Windows 8), zmiana głośności, dostęp do plików na komputerze, z możliwością przenoszenia danych pomiędzy urządzeniem przenośnym, a PC i na odwrót, sterowanie najpopularniejszymi aplikacjami (Powerpoint, VLC, XBMC, YouTube, Windows Media Center, Hulu, i Tunes, Media Player Classic, Netflix, Winamp, Windows Media Player, Zune, Spotify), zarządzanie stanem komputera (wylogowanie, hibernacja, zamknięcie itp.) oraz Wake-on-LAN

Możliwość bezpośredniego przypięcia zdalnego komputera do ekranu startowego pozwoli na szybszy dostęp do wybranych urządzeń zdalnych.

Aby sterować komputerem, należy zainstalować małą aplikację serwerową na PC. Ważne jest, aby oba urządzenia (PC i z Windows Phone) znajdowały się w tej samej sieci. PC Remote umożliwia jednak postawienie hotspotu, dzięki czemu, można sparować z sobą aplikację serwerową i kliencką. Dostęp do PC można zabezpieczyć hasłem.

Lista funkcjonalności jest długa, ale co ważne, autorzy ciągle dodają nowe opcje. Częste aktualizacje przynoszą poprawki błędów i rozszerzają PC Remote o kolejne moduły.

PC Remote posiada wersję płatną i darmową. Wersja bezpłatna nie oferuje kilku modułów (Wake-on-LAN, brak obsługi hotspotów, ograniczona ilość gestów i opcji w trybie pulpitu zdalnego), jednakże jest ona w pełni funkcjonalna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!