PC Washer

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PC Washer to zestaw narzędzi przeznaczony do wszechstronnego zarządzania i optymalizacji systemów Windows. Aplikacja oferuje takie funkcje jak wykrywanie i usuwanie komponentów Spyware, Adware i Malware, optymalizowanie pamięci RAM i rejestru systemowego, kasowanie zbędnych plików z systemu, zarządzanie uruchomionymi procesami i usługami, naprawianie błędnych skrótów do programów czy zarządzanie pamięcią podręczną systemu.

PC Washer został wyposażony również w moduł odinstalowywania programów, monitor aktualnego wykorzystania procesora i pamięci komputera, menadżer uruchomionych aplikacji i znacznie więcej. W najnowszej wersji pomyślano również o zaimplementowaniu w PC Washera funkcji odpowiedzialnej za kasowanie śladów powstałych podczas codziennego korzystania z systemu (historia URL, pamięć podręczna, ulubione, pliki cookies itp.).

Uwaga!

  1. Program nie jest dostępny do pobrania.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 12.01.2011 19:29

a potrafi jeszcze myc zeby i ogolic :) Ponoć nawet lody robi tylko nie wiadomo czy gałkowe czy kręcone.

  #4 08.10.2008 09:40

Beznadziejny soft,jest wiele darmowych-lepszych odpowiedników jak:IEPrivacyKeeper,
Cleanafterme,CleanCache3

  #3 07.10.2008 20:29

a potrafi jeszcze myc zeby i ogolic :)

  #2 03.09.2008 11:47

Chyba powinien się nazywać Windows Washer

  #1 02.09.2008 12:28

...czyli program jakich wiele (Ashampoo, Glary...)tylko ,ze ta ten chca pieniedzy ;)