PC Washer 2.2 z udoskonalonym interfejsem

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja ciekawego zestawu narzędzi przeznaczonych do wszechstronnego zarządzania i optymalizacji systemów Windows kryjącego się pod nazwą PC Washer.

Aplikacja PC Washer oferuje takie funkcje jak wykrywanie i usuwanie komponentów Spyware, Adware i Malware, optymalizowanie pamięci RAM i rejestru systemowego, kasowanie zbędnych plików z systemu, zarządzanie uruchomionymi procesami i usługami, naprawianie błędnych skrótów do programów czy zarządzanie pamięcią podręczną systemu. PC Washer został wyposażony również w moduł odinstalowywania programów, monitor aktualnego wykorzystania procesora i pamięci komputera, menadżer uruchomionych aplikacji i znacznie więcej. W najnowszej wersji pomyślano również o zaimplementowaniu w PC Washera funkcji odpowiedzialnej za kasowanie śladów powstałych podczas codziennego korzystania z systemu (historia URL, pamięć podręczna, ulubione, pliki cookies itp.).

W najnowszej wersji oznaczonej jako 2.2.0 autorzy poprawili wygląd interfejsu i wyeliminowali sporo wykrytych błędów. Ponadto zaktualizowano bazę komponentów spyware i dodano do instalatora funkcję Windows & Application Privacy Scan. Więcej informacji na temat aplikacji i wprowadzonych w niej zmian znaleźć można na stronie producenta.

Najnowszą wersję programu PC Washer 2.2.0 Build 100608 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Pakiety narzędziowe

© dobreprogramy

Komentarze