r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PC ulegnie autodestrucji za X sekund, czyli pendrive, który pali komputery

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Fani filmów szpiegowskich doskonale kojarzą momenty, w których po wykorzystaniu jakiegoś sprzętu elektronicznego ulegał on automatycznemu zniszczeniu, żeby nikt niepowołany nie mógł z niego już potem skorzystać. Są na tym świecie ludzie, którzy naoglądali się Bondów oraz Mission: Impossible, czego rezultatem jest między innymi pendrive potrafiący spalić jeśli nie cały komputer, to przynajmniej jego płytę główną.

Specjalnie spreparowaną pamięć USB Killer v2.0 należy umieścić w porcie biurkowego PC lub laptopa i tyle. Duża energia zgromadzona w kondensatorach pendrive'a wywoła spięcie. Najprawdopodobniej dyski twarde pozostaną sprawne, a i sam procesor może się nie usmaży, ale i tak z komputera nie dało się będzie korzystać bez modernizacji. Ta sama sztuczka zadziała z telewizorami, telefonami czy czymkolwiek, co ma port USB.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.