r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PC w kieszeni - Intel Compute Stick nowej generacji jużdostępny w Polsce #prasówka

Strona główna Aktualności

O autorze

Na polskim rynku pojawił się Intel Compute Stick nowej generacji, czyli komputer PC wielkości pendrive’a. Urządzenie umożliwia zamienienie dowolnego telewizora albo ekranu z portem HDMI we w pełni funkcjonalny komputer.

Model dostępny w polskich sklepach bazuje na najnowszym, czterordzeniowym procesorze Intel Atom x5-Z8300. W komputerze wielkości dużej paczki gum do żucia zamknięto ponadto 2 GB pamięci RAM, dwa gniazda USB (3.0 i 2.0), moduły Wi-Fi i Bluetooth. Intel Compute Stick oferuje 32 GB przestrzeni dyskowej, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD. Za wysoką jakość multimediów odpowiadają układy Intel HD Graphics i Intel HD Audio.

Urządzenie działa pod kontrolą systemu Windows 10. Może być obsługiwane m.in. za pomocą bezpłatnej aplikacji Intel Remote Keyboard, zainstalowanej na dowolnym smartfonie lub tablecie.

r   e   k   l   a   m   a

Intel Compute Stick można kupić już za 679 zł. W najbliższym czasie w sprzedaży w Polsce pojawią się również modele Intel Compute Stick z procesorami Intel Core M szóstej generacji.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.