PCMark7 Basic 1.4.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobi​erz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PCMark7 to narzędzie firmy Futuremark przygotowane z myślą o systemie Windows 7 i 8, zawierające szereg testów do sprawdzania wydajności komputerów stacjonarnych, notebooków, czy tabletów.

Aplikacji umożliwia przeprowadzenie testów procesora, pamięci operacyjnej, twardego dysku, a także ogólne testy obciążeniowe systemu. PCMark prezentuje wyniki testów w punktach, które są o tyle miarodajne, że możemy je porównać z rezultatami uzyskanymi na innych komputerach, zgromadzonymi w obszernej bazie producenta.

Wersja Basic jest ograniczona funkcjonalnie i sprawdza wyłącznie ogólną wydajność systemu przy pomocy lekkiego testu PCMark. Po wykupieniu licencji Advanced otrzymujemy możliwość wyboru kilku scenariuszy w zależności od przeznaczenia testowanego sprzętu oraz inne udogodnienia związane ze zmianą ustawień, zapisywaniem wyników, czy też wsparciem technicznym firmy. Do użytku w celach komercyjnych przygotowano wersję Professional.

Minimalne wymagania systemowe:

- system operacyjny Microsoft Windows 7 i 8
- procesor 1GHz lub szybszy
- 1GB pamięci operacyjnej dla systemów 32 bitowych
- 2GB pamięci operacyjnej dla systemów 64 bitowych
- karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0
- minimalna rozdzielczość ekranu 1024x600
- 10GB wolnej przestrzeni na dysku, system plików NTFS

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!