PCinfo MagicEYE 6.5 - audyt licencji za darmo w nowej wersji

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma FairNet przygotowała dla naszych Czytelników kolejną bezpłatną wersję swojego programu służącego do zarządzania licencjami i infrastrukturą IT - PCinfo MagicEYE.

PCinfo MagicEYE to rozbudowany system do audytu oprogramowania i zarządzania zasobami IT w firmach. Program umożliwia przeprowadzanie bardzo szczegółowej ewidencji posiadanych komputerów, podzespołów komputerowych i innych urządzeń informatycznych, a także precyzyjne wykrywanie zainstalowanego na komputerach oprogramowania (opcjonalnie także plików graficznych, muzycznych czy filmów). Wszelkie dane pobierane są z instalowanych zdalnie agentów rezydujących na poszczególnych końcówkach w sieci i wyświetlane na stanowisku administratora. Od wersji 5 możliwe jest także sprawdzanie komputerów pracujących pod kontrolą systemu Linux. PCinfo MagicEYE umożliwia wprowadzenie liczby posiadanych licencji na oprogramowanie dzięki czemu można w łatwy sposób wychwycić ewentualne różnice, a także sprawdzić na jakich konkretnie komputerach zainstalowane jest dane oprogramowanie. Informacje na temat nowości wprowadzonych w wersji 6.5 znaleźć można na stronie producenta, do której odsyłamy zainteresowanych.

Wersja PCinfo MagicEYE 6.5 przygotowana dla Czytelników vortalu dobreprogramy jest całkowicie bezpłatna, jedyne ograniczenie to limit 10 stanowisk. Najnowszą wersję programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Zarządzanie licencjami i infrastrukturą IT

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, przeglądarki graficznej z możliwością edycji fotografii Photo Commander 5, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, pakietu do optymalizacji działania systemu WinOptimizer 4.5, a także 90-dniowe wersje programu antywirusowego Norton AntiVirus 2008 PL i pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2008 PL. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy