r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PDF Annotator 6.1.0.609

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

PDF Annotator to program umożliwiający dodawanie notatek i adnotacji do każdego dokumentu zapisanego w formacie PDF.

Galeria programu

W trakcie zapoznawania się z dokumentem zapisanym w formacie PDF użytkownik nie ma możliwości wprowadzania żadnych zmian w tekście, ale dzięki PDF Annotator może opatrzyć go licznymi komentarzami. Opisywana aplikacja sprawdzi się idealnie wśród nauczycieli i korektorów poprawiających rozmaite prace (mogą oni dodawać nie tylko komentarze, ale również podświetlenia, zdjęcia czy rysunki), a także znajdzie swoje zastosowanie w małych przedsiębiorstwach i zaciszu domowym (np. gdy zechcemy złożyć swój podpis elektroniczny pod umową).

PDF Annotator oferuje możliwość zapisania dokumentu w formacie PDF z adnotacjami użytkownika w oryginalnym pliku. Jednocześnie, w razie potrzeby, można przywrócić dokument do stanu pierwotnego, usunąć lub ukryć wybrane znaczniki za pomocą jednego kliknięcia, wstawić puste strony, by zwiększyć objętość dokumentu.

Warto również wspomnieć, że PDF Annotator pozwala na łączenie wybranych dokumentów, kopiowanie tekstu, zmianę kolejności strony lub usuwanie wybranych fragmentów tekstu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.