PDF Annotator PDF Annotator 8.0.0.810

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Annotator to program umożliwiający dodawanie notatek i adnotacji do każdego dokumentu zapisanego w formacie PDF.

W trakcie zapoznawania się z dokumentem zapisanym w formacie PDF użytkownik nie ma możliwości wprowadzania żadnych zmian w tekście, ale dzięki PDF Annotator może opatrzyć go licznymi komentarzami. Opisywana aplikacja sprawdzi się idealnie wśród nauczycieli i korektorów poprawiających rozmaite prace (mogą oni dodawać nie tylko komentarze, ale również podświetlenia, zdjęcia czy rysunki), a także znajdzie swoje zastosowanie w małych przedsiębiorstwach i zaciszu domowym (np. gdy zechcemy złożyć swój podpis elektroniczny pod umową).

PDF Annotator oferuje możliwość zapisania dokumentu w formacie PDF z adnotacjami użytkownika w oryginalnym pliku. Jednocześnie, w razie potrzeby, można przywrócić dokument do stanu pierwotnego, usunąć lub ukryć wybrane znaczniki za pomocą jednego kliknięcia, wstawić puste strony, by zwiększyć objętość dokumentu.

Warto również wspomnieć, że PDF Annotator pozwala na łączenie wybranych dokumentów, kopiowanie tekstu, zmianę kolejności strony lub usuwanie wybranych fragmentów tekstu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!