PDF Anti-Copy PDF Anti-Copy 2.5.1

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Anti-Copy to niewielki program pozwalający zabezpieczyć wybrane (lub wszystkie) strony dokumentu PDF przed kopiowaniem poprzez blokadę możliwości zaznaczania tekstu.

Aby tego dokonać, do programu trzeba zaimportować plik, który chcemy poddać edycji. Jego niewielki podgląd oraz spis kolejnych stron zostaną wyświetlone w oknie. Teraz wystarczy już tylko zaznaczyć te strony, na których chcemy zablokować możliwość zaznaczania, a co za tym idzie – późniejszego kopiowania. Przed zatwierdzeniem zmian mamy jeszcze możliwość ręcznego wskazania ścieżki, do której zapisany zostanie zmodyfikowany dokument.

Sam proces generowania nowego pliku zależny będzie przede wszystkim od liczby stron całego dokumentu. Testowy plik składający się z czterech stron tworzony był kilka sekund, zatem w przypadku naprawdę długich dokumentów warto zarezerwować na ten proces kilka chwil. Drobnym mankamentem aplikacji jest brak obsługi metody przeciągnij i upuść podczas importowania plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!