reklama

PDF Converter Elite 5.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Converter Elite to edytor dokumentów zapisanych w formacie PDF, który może stanowić ciekawą alternatywę dla doskonale znanego Adobe Acrobat Reader.

Poza standardową opcją przeglądania dokumentów PDF, opisywany tutaj PDF Converter Elite pozwala na utworzenie PDF-a z wybranego dokumentu znajdującego się na dysku twardym komputera (obsługuje ponad 300 zróżnicowanych formatów). Na uwagę zasługuje opcja drukowania PDF-ów bez konieczności uruchamiania rzeczonej aplikacji.

PDF Converter Elite oferuje możliwość konwertowania dokumentów PDF do formatów pakietu biurowego Microsoft Office, dzięki czemu użytkownik będzie mógł je edytować. Dostępna jest także funkcja konwertowania PDF do obrazów czy plików obsługiwanych przez AutoCAD. Narzędzie może pracować w trybie wsadowym (konwersja wielu dokumentów jednocześnie).

Wśród opcji zawartych w programie PDF Converter Elite znajdziemy funkcję wyodrębniania tekst z zeskanowanych obrazów i dokumentów PDF, digitalizację i archiwizację papierowych dokumentów i eksportowanie tabeli z PDF do wstępnie sformatowanych arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama