PDF Eraser PDF Eraser 1.9.5.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Eraser to aplikacja dla systemu operacyjnego Windows, która pozwala na usuwanie wybranych elementów znajdujących się w dokumentach PDF.

Za jej pomocą bardzo szybko i bezproblemowo pozbędziemy się fragmentów tekstu, obrazów (np. logo) czy też jakichkolwiek innych obiektów w plikach PDF. PDF Eraser oferuje także możliwość korzystania z wbudowanego narzędzia o nazwie PDF Page Cutter, dzięki któremu usuniemy niepotrzebne strony dokumentu. Dostępna jest także opcja łatwego obracania poszczególnych stron. Po wykonaniu tych operacji użytkownik może zająć się wprowadzaniem własnego tekstu do dokumentu.

PDF Eraser, zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, pozwala na skorzystanie z gumki w celu usunięcia zbędnych obiektów w PDF-ie. Co ważne, rozmiar owej gumki można dostosować w ustawieniach programu, więc można zająć się usuwaniem nawet najmniejszych grafik czy też innych elementów umieszczonych w dokumencie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!