r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PDF Expert 2.2.1

Strona główna Mac Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Expert to rozbudowany i bardzo estetyczny program do odczytywania, wprowadzania adnotacji i zmian w treści plików PDF. Można go wykorzystać także do wydobywania z PDF-ów obrazków lub pojedynczych stron oraz do łączenia i dzielenia dokumentów.

Galeria programu

Możliwości edycji w PDF Expert obejmują zmianę tekstu i formatowania w polach tekstowych, odnośników, list zypunktowanych oraz zmianę położenia i rozmiarów grafik. Program nadaje się przede wszystkim do wprowadzania niewielkich poprawek w przygotowanych wcześniej dokumentach. Można też wypełniać w nim interaktywne formularze w formatach Acro (z Adobe Acrobata i podobnych) oraz statyczne XFA (Adobe LiveCycle).

PDF Expert świetnie sprawdzi się także jako przeglądarka dokumentów z możliwością wprowadzania notatek. Progam jest bardzo szybki, a przy tym zapewnia wygodną nawigację. Do czytania w różnych warunkach można zastosować skórki na dzień i na noc, podobne do tych, jakie oferują programy do czytania e-booków. Można tu zapisywać zakładki, oznaczać tekst kolorowymi „markerami” i nanosić poprawki, korzystając z narzędzi tekstowych, kształtów, stępli i rysunków odręcznych.

Dokumenty można podpisywać cyfrowo jednym z przygotowanych wcześniej podpisów. Można tu wykorzystać jeden z fontów imitujących pismo odręczne lub spróbować podpisać się, przesuwając palcem po gładziku. Z tych samych podpisów można korzystać też w aplikacji mobilnej.

PDF Expert w wersji próbnej działa przez tydzień bez żadnych ograniczeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PDF Expert 2 – rośnie dobry konkurent Adobe Acrobata dla OS X

19
OPROGRAMOWANIE 25.08.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Adobe wyznacza standardy nie tylko Photoshopem. Pracującym na sprzęcie Applea mogę jednak polecić świetną alternatywę dla programów Adobe – PDF Expert. To bardzo estetyczny program do przeglądania dokumentów, łączenia ich, wprowadzania adnotacji i wypełniania formularzy. By napisać o tym programie mam świetny pretekst – właśnie wydana została wersja 2.0, która wprowadza między innymi ochronę dokumentów hasłem i podstawowe narzędzia edycji, świetnie nadające się do wprowadzania drobnych poprawek w dokumentach. Narzędzia edycji w PDF Expert obejmują zmianę tekstu i formatowania w polach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.