PDF Expert 5 - Fill forms, annotate PDFs, sign documents PDF Expert 5 - Fill forms, annotate PDFs, sign documents

Strona główna iOS Biuro i firma Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
lub zeskanuj:

PDF Expert to bardzo dobra aplikacja do odczytywania plików PDF, wprowadzania w nich notatek, a także wypełniania formularzy i podpisywania ich cyfrowo.

PDF Expert otwiera różne typy PDF-ów, a także dokumenty stworzone w programach z pakietu iWork, MS Office, obrazy, pliki tekstowe, a nawet filmy.

Aplikacja pozwala na wiele sposobów wprowadzać adnotacje, zakładki i podkreślać ważne fragmenty tekstu w dokumentach. Można do tego wykorzystać wbudowane markery albo rysować odręcznie na stronach dokumentów. Dokumenty można synchronizować z komputerem bezprzewodowo lub z użyciem kabla. Dokumenty można też synchronizować z Dropboksem, Google Drive, OneDrive i innymi dyskami w chmurze. Dokumenty można chronić hasłem.

W aplikacji można z powodzeniem wypełniać formularze przygotowane w Adobe Acrobacie oraz statyczne XFA (Adobe LiveCycle). Obsługa dynamicznych formularzy nie została jeszcze ukończona. Dokumenty można podpisać cyfrowo, korzystając z szablonów przygotowanych na Macu albo pisząc palcem po ekranie iPhone'a lub iPada. Dodatkowo na iPadzie działa zamiana tekstu na mowę i specjalny tryb korektorski, pozwalający zaznaczyć tekst do usunięcia i wpisać nowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!