r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PDF Expert 5 - Fill forms, annotate PDFs, sign documents 6.1.9

Strona główna iOS Biuro i firma Przeglądarki dokumentów

PDF Expert to bardzo dobra aplikacja do odczytywania plików PDF, wprowadzania w nich notatek, a także wypełniania formularzy i podpisywania ich cyfrowo.

Galeria programu

PDF Expert otwiera różne typy PDF-ów, a także dokumenty stworzone w programach z pakietu iWork, MS Office, obrazy, pliki tekstowe, a nawet filmy.

Aplikacja pozwala na wiele sposobów wprowadzać adnotacje, zakładki i podkreślać ważne fragmenty tekstu w dokumentach. Można do tego wykorzystać wbudowane markery albo rysować odręcznie na stronach dokumentów. Dokumenty można synchronizować z komputerem bezprzewodowo lub z użyciem kabla. Dokumenty można też synchronizować z Dropboksem, Google Drive, OneDrive i innymi dyskami w chmurze. Dokumenty można chronić hasłem.

W aplikacji można z powodzeniem wypełniać formularze przygotowane w Adobe Acrobacie oraz statyczne XFA (Adobe LiveCycle). Obsługa dynamicznych formularzy nie została jeszcze ukończona. Dokumenty można podpisać cyfrowo, korzystając z szablonów przygotowanych na Macu albo pisząc palcem po ekranie iPhone'a lub iPada. Dodatkowo na iPadzie działa zamiana tekstu na mowę i specjalny tryb korektorski, pozwalający zaznaczyć tekst do usunięcia i wpisać nowy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PDF Expert 2 – rośnie dobry konkurent Adobe Acrobata dla OS X

19
OPROGRAMOWANIE 25.08.2016 | Anna Rymsza

Adobe wyznacza standardy nie tylko Photoshopem. Pracującym na sprzęcie Applea mogę jednak polecić świetną alternatywę dla programów Adobe – PDF Expert. To bardzo estetyczny program do przeglądania dokumentów, łączenia ich, wprowadzania adnotacji i wypełniania formularzy. By napisać o tym programie mam świetny pretekst – właśnie wydana została wersja 2.0, która wprowadza między innymi ochronę dokumentów hasłem i podstawowe narzędzia edycji, świetnie nadające się do wprowadzania drobnych poprawek w dokumentach. Narzędzia edycji w PDF Expert obejmują zmianę tekstu i formatowania w polach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.