r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PDF Forte 2.1.1

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Forte to darmowe narzędzie umożliwiające konwersję dokumentów utworzonych przy użyciu aplikacji Word, Excel, PowerPoint, a także Photoshop i AutoCAD do plików w formacie PDF.

Galeria programu

Aplikacja wyposażona została w prosty interfejs graficzny, charakteryzujący się nieskomplikowaną obsługą. Większość najistotniejszych opcji dostępna jest w głównym oknie programu, a sama konwersja plików do formatu PDF ogranicza się w zasadzie do wskazania formatu wejściowego, wczytania na listę składników i kliknięcia przycisku 'Convert'. PDF Forte daje możliwość konwersji zarówno pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów (np. plików graficznych).

Poza funkcjami opisanymi powyżej narzędzie wyposażone zostało w opcje dodawania do dokumentów dodatkowych informacji (np. o tytule, autorze, słowach kluczowych itp.), a także zabezpieczania dostępu do przekonwertowanych plików PDF hasłem.

PDF Forte wspiera konwersję plików w formatach DOCX, XLSX, PPTX, PNG, PSD oraz DWG. Przy jego użyciu utworzymy także z plików Word publikacje Epub dla czytników e-booków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.