PDF OCR PDF OCR 4.7

Strona główna Windows Biuro Rozpoznawanie tekstów OCR
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF OCR to narzędzie, które wykorzystuje technologię OCR, pozwalając na łatwe i szybkie konwertowanie zeskanowanych PDF-ów do w pełni edytowalnych dokumentów tekstowych.

Korzystanie z aplikacji takich jak PDF OCR stanowi dużą oszczędność czasu, który normalnie musielibyśmy poświęcić na ręczne przepisywanie zawartości plików. Zwłaszcza w przypadku, gdy zajmujemy się skanowaniem książek czy też wielostronicowych artykułów lub jakichkolwiek innych materiałów.

PDF OCR zawiera wbudowany edytor tekstu, dzięki czemu nie musimy instalować Worda lub innego tego typu programu, by sprawdzić, czy aplikacja poprawnie wykonała operację konwertowania. Narzędzie obsługuje formaty A4, A3, B3, B4, B5 i wszystkie inne rozmiary skanowanych stron. Dostępne są ponadto trzy warianty skanowania: jednej strony, wybranych stron oraz całego dokumentu.

Warto wspomnieć, że PDF OCR może konwertować pojedyncze dokumenty, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by narzędzie działało w trybie wsadowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!