PDF Sam 3.3.5 Basic

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Sam to podstawowa i bezpłatna edycja niewielkiego narzędzia do edycji dokumentów w formacie PDF. Dostępne z jego poziomu funkcje pozwalają m.in. na dzielenie i łączenie plików PDF, mieszanie, a także obracanie wybranych stron o zadany kąt.

Poszczególne operacje na dokumentach wykonywane są z poziomu odpowiednich zakładek, które prezentują zainstalowane w programie wtyczki. To dzięki nim łatwo i wygodnie podzielimy na części plik PDF (dostępne opcje to podział na pojedyncze strony, wyodrębnianie wybranych stron, podział ze względu na parzyste i nieparzyste strony oraz wskazany rozmiar), obrócimy wszystkie lub tylko wybrane strony o zadany kąt, zmienimy ich kolejność lub usuniemy z dokumentu niechciane pozycje. Gotowe projekty możemy zapisać do plików PDF w wersji 1.5, 1.6 albo 1.7, poddając je także kompresji. PDF Sam oferuje wbudowaną przeglądarkę PDF, umożliwiającą podgląd dokumentów bez konieczności ich zapisywania i wykorzystania w tym celu dodatkowego oprogramowania. Aplikacja potrafi pracować z dokumentami, do których dostęp zabezpieczony został hasłem.

Program napisany został w języku Java i uruchomiony może być na dowolnym komputerze z zainstalowanym środowiskiem uruchomieniowym Javy, tj. pracującym pod kontrolą systemów Windows, Linux lub Mac OS. Interfejs pomimo, iż prezentuje się nieco przestarzale to jest intuicyjny i prosty w obsłudze, oferując także wsparcie dla motywów graficznych. Niewielką wadą PDF Sam jest brak pełnego spolszczenia. Korzystając z narzędzia nie trudno jest trafić na dostępne w języku angielskim opcje, polecenia itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!