r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PDF Scissors 0.0.2 Beta

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Scissors to bardzo malutkie i proste, a zarazem przydatne narzędzie przeznaczone do modyfikowania podstawowych atrybutów plików PDF. Pozwala ono dostosować m.in. rozmiar marginesów czy ogólny układ elementów w dokumencie.

Galeria programu

Narzędzie napisane zostało w Javie, posiada niemalże ascetyczny interfejs graficzny, jednak jego funkcjonalność doceniło już wielu użytkowników e-czytników na całym świecie. Aplikacja ta daje możliwość "przycinania" dokumentów, skryptów czy całych książek zapisanych w formacie PDF. Z jej pomocą dostosujemy m.in. marginesy, układ tekstu, formatowanie, grafikę czy podział poszczególnych stron tak, aby plik można było wygodnie przeglądać na czytniku e-booków - np. popularnym Kindle'u.

PDF Scissors daje nam możliwość pracy z dokumentami w kilku trybach. Pierwszy z nich sprawdza się w przypadku edycji wielostronicowych dokumentów oraz pozwala na edycję wszystkich stron jednocześnie. Kolejne dwa, umożliwiają podział na prawe i lewe strony, a także modyfikację każdej strony z osobna. Co istotne, podczas pracy z narzędziem nie musimy się obawiać o uszkodzenie oryginalnego dokumentu. Narzędzie zapisuje każdy zmodyfikowany e-book jako nowy plik PDF.

Uwaga!

  1. Do poprawnego działania programu wymagana jest tzw. wirtualna maszyna Javy, dostępna do pobrania w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.