PDF Shaper 8.6

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Shaper to niewielkie i bezpłatne narzędzie, umożliwiające konwertowanie dokumentów PDF do postaci plików tekstowych RTF.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i oferuje jedynie najpotrzebniejsze, ale w pełni wystarczające do wygodnej pracy funkcje. Z jego pomocą przekonwertujemy pojedyncze pliki PDF, jak również całe ich zbiory do postaci plików tesktowych, możliwych do edycji w dowolnym edytorze tekstu. Konwerter wyposażony został w opcje pozwalające w razie potrzeby na pracę jedynie z wybranymi stronami dokumentu PDF, a także ignorowanie takich elementów jak grafika, tekst, tabele czy różnego rodzaju kształty.

PDF Shaper pomimo swoich wielu zalet, wśród których wymienić należy dodatkowo szybkość działania posiada również pewne wady, przynajmniej dla polskich użytkowników. Mowa o braku obsługi polskich znaków w konwertowanych dokumentach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #6 13.05.2016 11:51

A na co ten wynalazek Glorylogic? W leciutkim Sumatra PDF można zaznaczyć wszystko i wybrać kopiowanie i wkleić tekst do notatnika, żeby mieć plik tekstowy z PDF, chociaż AkelPad jako notatnik przyjmie i tysiąc stron tekstu bez zająknięcia, wkleić do WordPada, żeby móc zapisać plik do rtf, albo wkleić do worda, żeby nawet zapisać w docx, czy jak kto chce.

darek719   42 #5 13.12.2014 10:06

przy samym tekscie jest nawet ok

  #4 10.11.2014 12:46

mam problem z "czytelnością" galerii

  #3 08.11.2014 17:55

Przy standardowej instalacji BEZ PYTANIA instaluje jakieś g**no od AVG... Program nie potrafi zwykłego tekstowego pdf-a, bez żadnej grafiki czy zaawansowanego formatowania, skonwertować poprawnie - robi z zawartości siekę. Naprawdę lepiej już skopiować wszystko wkleić do ulubionego edytora i potem ręcznie poprawiać. Autorzy tego dziadostwa powinni sprzątać kible i mieć dożywotni zakaz uruchamiania jakiegokolwiek kompilatora...

  #2 14.04.2013 21:46

Aplikacja bardzo zasobożerna, pdf który waży ok 22mb i ma ok 800stron nie daje rady przerobić, zjada przy tyk ok 1,7GB ramu po czym wywala błąd "Out of memory".
Druga sprawa to że ściągnołem wersje 64bit ale zainstalowała się 32bit, podejrzewam ze coś jest na stronie źle podlinkowane bo instalator 32bit oraz 64bit maja dokładnie taki sam rozmiar i u mnie oba instalują się jako 32bit. Nie zwalnia pamięci po skończonej konwersji, trzeba wyłączyć program, sama jakość konwersji raczej kiepska, formatowanie sypie się aż miło praktycznie wszędzie. Pomija polskie znaki, generalnie nie polecam.

  #1 14.04.2013 07:58

u mnie po konwersji czyste strony wychodzą