r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PDF To JPG Converter 3.3.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF To JPG Converter to konwerter plików zapisanych w formacie PDF do obrazów graficznych JPG, BMP, TIF, GIF i PNG z możliwością ustawienia rozdzielczości DPI dokumentu wyjściowego.

Narzędzie charakteryzuje się nie tylko prostotą użytkowania (wykorzystuje technikę "przeciągnij i upuść"), ale także szybkością działania. Atutem opisywanego narzędzia jest również fakt, że obsługuje tryb pracy wsadowej, co przydaje się w sytuacji, kiedy dysponujemy wieloma dokumentami PDF, które chcielibyśmy uzyskać w formacie graficznym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.