PDF To WORD Converter PDF To WORD Converter 5.0.1

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF To WORD Converter jest prostym w obsłudze narzędziem przeznaczonym do konwersji dokumentów PDF do plików w formacie DOC, łatwych do edycji przy użyciu m.in. popularnego edytora tekstu Microsoft Word.

Program pozwala na wygodne konwertowanie zarówno pojedynczych, jak również całych zbiorów dokumentów. Cała ta operacja ogranicza się do zaledwie kilku prostych kroków - wczytania plików do konwersji, zdefiniowania podstawowych parametrów i wskazania lokalizacji wyjściowej. PDF To WORD Converter umożliwia zmianę formatu dokumentów PDF z zachowaniem oryginalnej jego zawartości (tekstu i grafiki), samoczynne deszyfrowanie zabezpieczonych plików oraz definiowania zakresu stron pliku PDF, które chcielibyśmy uzgodnić podczas konwersji.

PDF To WORD Converter to doskonała alternatywa dla często bardzo rozbudowanego i drogiego oprogramowania do edycji dokumentów. Przekonwertowane przy użyciu tego narzędzia pliki PDF mogą być w późniejszym czasie wygodnie modyfikowane przy użyciu aplikacji Word i innych, wspierających format DOC. Atutami programu jest także szybkość działania i wsparcie dla polskich znaków.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu pozwala na przekonwertowanie maksymalnie 50% zawartości wejściowego dokumentu PDF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!