PDF to Image PDF to Image 1.3.1.1

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF to Image to działający w formie kreatora program do konwersji plików PDF na grafiki w formacie BMP lub JPEG. Aplikacja pozwala wyeksportować cały dokument lub tylko wybrane strony, a także zdecydować czy grafiką mają być pełne strony, czy tylko osadzone w nich zdjęcia.

Aby skorzystać z programu, w pierwszej kolejności należy wskazać plik, który będziemy chcieli przekonwertować. Jeśli jest zabezpieczony hasłem, je również trzeba będzie wpisać w odpowiednie pole. Wybrać należy także folder docelowy, gdzie zostaną zapisane pliki wynikowe (warto wcześniej samodzielnie stworzyć w tym celu folder).

Kolejny i ostatni krok w kreatorze pozwoli wybrać strony do edycji, a także wybrać format: BMP lub JPEG. Zatwierdzenie ustawień poskutkuje przeprowadzeniem procesu konwersji i zapisaniu kopii pliku w formie zdjęć w zadanej lokalizacji. Konwersja jest stosunkowo szybka, choć zależna od wielu czynników, w tym wybranego formatu docelowego, ale przede wszystkim długości samego dokumentu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!