PDF-Tools PDF-Tools 9.0.351.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF-Tools pozwala w szybki i wygodny sposób tworzyć oraz edytować istniejące dokumenty w formacie PDF.

W skład opisywanego programu wchodzi ponad 50 różnych narzędzi, które posegregowane zostały w przystępnych kategoriach. Znajdziemy wśród nich takie, które umożliwiają łatwe tworzenie dokumentów w formacie PDF, dodawanie i usuwanie z ich zawartości różnych elementów, konwertowanie pomiędzy różnymi formatami czy optymalizowanie lub zabezpieczanie dostępu do nich.

Dzięki temu prostemu narzędziu z łatwością utworzymy dokument PDF na bazie plików graficznych i tekstowych, przekonwertujemy do formatu PDF dokumenty utworzone przez MS Office'a, usuniemy lub dodamy nowe strony, wzbogacimy publikacje o nagłówki i stopki, zabezpieczymy dokumenty znakiem wodnym, usuniemy z nich wszelakie komentarze lub linki, wyodrębnimy grafikę itd.

PDF-Tools pomimo dużych możliwości pozostaje narzędziem łatwym w obsłudze, przystępnym nawet dla początkujących użytkowników.

Uwaga!

  • Wersja testowa nakłada na wyjściowe dokumenty PDF znak wodny z informacją od producenta programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!