PES 2016

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Pro Evolution Soccer 2016 pragnie udowodnić, że niegdyś najlepsza seria piłkarska, w ostatnich latach przyćmiona przez konkurencyjną markę, odrodziła się i może spokojnie na nowo sięgnąć po tytuł króla wirtualnych strzelców. Wiele mówi się o powrocie do korzeni, spełnianiu marzeń fanów, ale najważniejsze w obiecankach oraz wszelkich zapewnieniach twórców jest to, że gra po prostu ma dawać wysokiej jakości frajdę.

Napędzana nowoczesnym silnikiem graficznym propozycja nie tylko w temacie świetnej oprawy czy realistycznie odtworzonych zawodników wiele ma do powiedzenia. Z jednej strony nie będzie żadnych problemów z identyfikacją najznakomitszych wojowników murawy, z drugiej obecnie stosowana przez Konami technologia przekłada się też bezpośrednio na bliskie rzeczywistemu zachowanie piłkarzy, piłki, a przy okazji trybun.

Producenci bardzo starali się, aby gracz miał wrażenie, że w pełni kontroluje sytuację na boisku. Dopracowano więc podstawowe mechanizmy zabawy, stałe elementy gry czy również współpracę z drużyną. W ofensywie, ma się dokładniejszą kontrolę nad piłką, także w trakcie sprintu. W obronie, otrzymuje się łatwy dostęp do wielu zagrań taktycznych, pozwalających błyskawicznie wywrzeć presję na drużynie przeciwnej lub wręcz przeciwnie, przystopować nieco i poczekać na kolegów z zespołu, kiedy trzeba.

Twórcy chwalą się przeprojektowaniem serii od podstaw w wielu aspektach, co czyni Pro Evolution Soccer w edycji 2016 dobry punkt zaczepienia, jeśli wcześniej PES po prostu się nie podobał. Zabawa jest dużo bardziej dynamiczna, nie zmieniła się jednak przy tym w proste podawanie piłki oraz oddawanie celnych strzałów na bramkę gdzieś z połowy boiska. Każdy gol trzeba wypracować, aby mógł dawać niesamowitą radość.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon II X2 240
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8800, AMD Radeon X1600 lub Intel HD Graphics 3000

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna umożliwia rozegranie maksymalnie dziesięciominutowego spotkania jednym z siedmiu znanych zespołów, takich jak Juventus, AS Roma czy Bayern Munich. Do dyspozycji dostajemy też dwa stadiony.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!