[PGA 2013] ASUS z nagrodą Acanthus Aureus

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejnym interesującym stoiskiem jest powierzchnia ASUSA. Zresztą zostało one utytułowane przez organizatorów targów nagrodą Acanthus Aureus – za jedno z najładniejszych stoisk. Tematem przewodnim oczywiście jest seria produktów Republic of Gamers. Wystawiane były konfiguracje na płytach Maximus VI Impact w formacie mini-ITX oraz na Maximus VI Formula opartych o chipset Intel Z87. Wśród kart graficznych największym zainteresowaniem cieszył się model Matrix na Radeonie R9280X z obozu AMD.

Na stoisku można też się zaznajomić z miniprojektorami ASUSA i aktywnym sprzętem sieciowym. Świetnie prezentuje się też zewnętrzna karta na USB, Xonar U7. To ośmiokanałowa konstrukcja ze zintegrowanym wzmacniaczem słuchawkowym i dźwiękiem 192kHZ/24-bit HD z bardzo dobrym stosunkiem sygnału do szumu (SNR) 114dB.

Dodatkowo, na stoisku czekają na graczy komputery stacjonarne ASUS ROG Tytan, na których można ograć kilka nowych tytułów.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję