PHHHOTO PHHHOTO 3.2.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

PHHHOTO to aplikacja, która służy do robienia zdjęć „na wesoło”. Pozwala wykonać serię fotografii, która później przetwarzana jest w łagodną animację.

Początek przygody z aplikacją jest dość zaskakujący, bo program wymaga założenia konta i nie ma możliwości użycia logowania za pomocą Facebooka, Twittera lub Google. Ponadto, do weryfikacji konta potrzebny jest numer telefonu, na który przychodzi kod potwierdzający. Program do obróbki zdjęć stawia więc wygórowane oczekiwania z punktu widzenia prywatności użytkowników.

Jeśli jednak zdecydujemy się podać dane i wejść głębiej w aplikację, to czeka na nas edytor dość zabawnych fotografii. Mechanizm działania programu jest prosty. Aparat wykonuje serię zdjęć, po czym łączy je w jedną, animowaną całość. Gotową fotografię możemy upiększyć filtrem, codziennie w aplikacji pojawiają się nowe. Podczas naszych testów do wyboru były tylko dwa filtry. Gotową animację możemy opublikować na Facebooku, Twitterze, Instagramie lub Tumblrze, nie ma zaś możliwości zapisania jej na smartfonie.

Program PHHHOTO jest darmowy, nie wyświetla reklam i nie zawiera opłat za uruchomienie dodatkowych opcji w aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!