r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PIP kamera-Edytor zdjęć

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

PIP kamera-Edytor zdjęć to aplikacja, która poza standardowym zestawem narzędzi do edycji zawiera kolekcję interaktywnych ramek, w znaczący sposób zmieniających wygląd naszych zdjęć.

Ramki zazwyczaj wyświetlają naszą grafikę na dwóch płaszczyznach: dalszej rozmazanej i bliższej, która skupia się na jakimś obiekcie. Rozmieszczenie zdjęć na obu płaszczyznach możemy lekko modyfikować.

r   e   k   l   a   m   a

Nie zabrakło także bardziej klasycznych narzędzi takich jak przycinanie, obracanie, dodawanie tekstu, filtrów czy też zabawa parametrami zdjęcia. Także miłośnicy kolaży znajdą coś dla siebie. Samo korzystanie z narzędzi byłoby wygodne gdyby nie skala reklam.

Aplikacja PIP kamera-Edytor zdjęć zalewa nas reklamami. W niektórych przypadkach ciężko na pierwszy rzut oka zorientować się czy mamy do czynienia z kolejną opcją czy reklamą jakiejś aplikacji. W znaczny sposób utrudnia to użytkowanie i potrafi frustrować. W zamian otrzymujemy darmowy program z bardzo ciekawą bazą interaktywnych ramek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.