PIT Format 2017 7.0.9.3

Strona główna Windows Dom Rozliczenia podatkowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PIT Format jest prostą w użyciu i darmową aplikacją do wypełniania rocznych zeznań podatkowych (PIT) i ich przesyłania drogą elektroniczną do wskazanego Urzędu Skarbowego.

Program obsługuje najpopularniejsze formularze PIT-28, PIT-36, PIT-37, a także 20 innych wzorów deklaracji podatkowych, formularzy i załączników. Nie posiada on ograniczeń liczby rozliczanych osób i pozwala wypełniać deklaracje PIT dla całych rodzin, znajomych itp.

PIT Format pozwala dokonywać rocznych rozliczeń podatkowych w dwóch trybach. Pierwszy z nich bazuje na kreatorze, który prowadzi użytkownika krok po kroku i kierowany jest do mniej doświadczonych podatników. Drugi natomiast, pozwala wypełnić PIT-a samodzielnie i stworzony został z myślą o użytkownikach obeznanych w aktualnych przepisach podatkowych.

Aplikacja umożliwia przekazanie kwoty 1% podatku należnego dla wybranej organizacji OPP. Gotowe zeznania możemy zapisać w programie, wydrukować lub złożyć w formie elektronicznej za pośrednictwem Internetu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 20.04.2018 11:00

@abducted: którego punkutu ? poz. 38 wypełnia się samemu, program jej nie wylicza

abducted   4 #2 11.04.2018 19:01

szajs; nie można odchaczyć zaznaczonego już punkutu; źle obliczył pozycję 38 dla pit 37 - źle podał próg bo nie można zaznaczyć innej opcji. Uwaga na program!!

  #1 25.03.2018 14:28

Dobre programy https://pitprogramy.wordpress.com/ do rozliczenia PIT-ów. _ PIT Format jest prostą w użyciu i darmową aplikacją do wypełniania rocznych zeznań podatkowych (PIT) i ich przesyłania drogą elektroniczną do wskazanego Urzędu Skarbowego.