r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PITFALL! 1.4

Strona główna Android Gry Platformowe

PITFALL! to zainspirowana ponad 30-letnim pierwowzorem (również od Activision) platformowa zręcznościówka, w której po raz kolejny przyjdzie nam pokierować poczynaniami dzielnego poszukiwacza skarbów.

Galeria programu

W dalszym ciągu zmagamy się tu z gniewem złego wulkanu, jadowitymi wężami, aligatorami, zapadniami, zasadzkami, pułapkami i wszelkim innym złem, które spotkać w dżungli może jedynie naśladowca Indiany Jonesa.

Niewątpliwie ważnym elementem w grze jest zbieranie sztabek drogocennego kruszcu oraz diamentów ułatwiających nie tylko dotarcie do dalszych zakamarków dżungli, ale przede wszystkim umożliwiających rozwój naszej postaci.

Niejednokrotnie przyjdzie narażać życie wykonując karkołomne przeskoki nad przepaściami lub efektowne ślizgi pod skałami. Będziemy także błądzić w ciemnych jaskiniach, przemierzać wioski nie zawsze pozytywnie nastawionych tubylców i pędzić na złamanie karku po wąskich urwiskach wśród wulkanicznych pocisków. Wszystko po to, by zdobyć skarb, który gdzieś tam od tysiącleci czeka na odkrycie.

PITFALL! to wciągająca produkcja, w którą gra się bardzo sympatycznie. Momentami będzie wymagała od gracza dużej błyskotliwości i dobrego refleksu, a spora liczba układów, światów i lokacji dodatkowo wpływa na atrakcyjność tytułu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PITFALL! i Pengle: androidowe gry na długi weekend

8
ROZRYWKA 01.05.2015 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej w naszej stałej rubryce Gra na weekend pojawiają się dwie świetne gry PITFALL! oraz Pengle. Tym razem jednak nie są to gry na Windows, lecz na urządzenia wyposażone w system Android. Jeśli nie macie urządzenia z systemem Google, nic nie szkodzi, gry te można uruchomić w emulatorze. PITFALL! PITFALL! to zainspirowana ponad 30-letnim pierwowzorem (również od Activision) platformowa zręcznościówka, w której po raz kolejny przyjdzie nam pokierować poczynaniami dzielnego poszukiwacza skarbów. W dalszym ciągu zmagamy się tu z gniewem złego wulkanu,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.