PITax PITax 10.1.1.11

Strona główna Windows Dom Rozliczenia podatkowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PITax to darmowy program do rozliczania PIT 2020/2021, zachęcający swoją prostotą oraz przystępnością dla użytkownika, który nie jest obyty w kwestiach podatkowych. Krok po kroku prowadzi przez cały proces za pomocą kreatora zadającego łatwe pytania.

Program jest bardzo bezpieczny, czego dowodem niech będą liczne certyfikaty, które do tej pory zdobył. Wszystkie dane są automatycznie obliczane, co praktycznie do zera niweluje ryzyko popełnienia błędów.

PITax posiada rozszerzoną obsługę formularzy PIT: PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-38, PIT-36L, PIT-39. Możemy wybrać, czy chcemy rozliczyć się samodzielnie, z małżonkiem lub też jako osoba samotnie wychowująca dziecko. Program jest na bieżąco aktualizowany po to, by był w pełni zgodny z obowiązującymi przepisami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Trafnie podpowiada ulgi, płynnie chodzi, bezbłędnie kalkuluje
Nie doświadczyłam
ocena użytkownika
29.03.2021 15:24 • Recenzja do wersji 10.1.1.11

Jestem bardzo zadowolona z tego programu. Drugi raz skorzystałam, a jako była księgowa szczególnie doceniam fakt rzetelnych kalkulacji i uproszczenia. Na dodatek dzięki PITax dowiedziałam się, że mogę skorzystać z ulgi na dziecko. Bardzo polecam.

gotowy do użycia
jeszcze nie widzę
ocena użytkownika
21.03.2021 23:12 • Recenzja do wersji 10.1.1.11

Polecam!