r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PIXEL 1.0.5

Strona główna Android Wiadomości Magazyny i gazety

PIXEL to oficjalna aplikacja dedykowana magazynowi o tej samej nazwie. Z jej poziomu możemy czytać elektroniczną wersję pisma, wraz z dodatkowymi materiałami.

Na chwilę obecną aplikacja poza magazynem PIXEL oferuje darmowy dodatek, który pozwala również zapoznać się z działaniem programu. Niestety na chwilę obecną nie oferuje on zbyt wiele. Rozczarowuje zwłaszcza forma prezentowania treści, czyli najważniejsza część aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Nie znajdziemy tu żadnych dodatków multimedialnych, nie mamy możliwości powiększania zdjęć, czy też dostępu do trybu czytnika, który przydaje się zwłaszcza w przypadku urządzeń z mniejszymi ekranami. Autorzy obiecują dodać te rozwiązania, jednak obecnie tekst możemy jedynie przybliżać niczym w zwykłym pliku .pdf czy też .jpg.

Zawodzi również stabilność działania. Program potrafi nie reagować na nasze gesty, bądź też resetować się w losowych momentach. Z poziomu aplikacji możemy również zakupić PIXEL. Cena jednego numeru cyfrowego to połowa ceny papierowego wydania. Jest też opcja zakupu prenumeraty rocznej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.