PJ Masks: Moonlight Heroes PJ Masks: Moonlight Heroes 3.0.1

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

PJ Masks: Moonlight Heroes to nieskomplikowana platformówka z dwuwymiarową grafiką.

Gra bazuje na licencji francuskiego serialu animowanego emitowanego w naszym kraju pod nazwą Pidżamersi. Przed rozpoczęciem swojej przygody z PJ Masks: Moonlight Heroes możemy wybrać jedną z trzech grywalnych postaci, które różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także umiejętnościami mającymi ogromny wpływ na przebieg zabawy. Jeden z bohaterów biega, drugi lata, natomiast trzeci może przemieszczać się także po suficie.

Warto dodać, że PJ Masks: Moonlight Heroes jest auto-runnerem, więc nasza postać porusza się automatycznie, a my musimy wydawać jej polecenia w odpowiednich momentach, stukając palcem w ekran smartfona lub tabletu. Tylko tak możemy zebrać jak najwięcej kul, pozyskać złote amulety, uniknąć rozmaitych pułapek i skorzystać z unikatowych mocy poszczególnych bohaterów.

PJ Masks: Moonlight Heroes oferuje dość nietypowy model biznesowy, bowiem autorzy udostępnili za darmo 21 poziomów (bez reklam). Gracze, którzy zdecydują się sięgnąć do portfela po 18,99 zł otrzymają 30 nowych etapów, 3 bonusowe levele ze złoczyńcami, nowe power-upy oraz ukryte lokacje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!