r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PK Finder 1.3

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PK Finder to bezpłatne narzędzie do odzyskiwania kluczu produktu systemu operacyjnego Windows.

Galeria programu

Aplikacja może okazać się przydatna w trakcie ponownej instalacji "okienek", kiedy zorientujemy się, że nie mamy pojęcia, gdzie przechowujemy klucz produktu posiadanej wersji Windowsa. Zanim więc przystąpimy do formatowania dysku twardego warto odzyskać tę informację za pomocą PK Finder, który nie tylko wyświetli odpowiedni ciąg znaków, ale także pozwoli na zapisanego do pliku tekstowego.

PK Finder można użyć także w momencie, gdy po zakupieniu systemu operacyjnego Windows 10 za pośrednictwem Windows Store użytkownik nie otrzymał kluczu produktu. W takiej sytuacji można wygenerować go, by następnie użyć przy ponownej instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.