PPSSPP - PSP Emulator 1.5.4

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

PPSSPP to popularny emulator gier PSP (PlayStation Portable) dostępny na mobilny system Android jak i na komputery. Niestety, nie wszystkie gry będą działały, jednak została przygotowana lista kompatybilnych gier.

Do niej należą m.in.: Persona 2, Persona 3, Little Big Planet, Burnout Legends, Burnout Dominator, Final Fantasy : Crisis Core, Monster Hunter 2 Unite, Soul Calibur, GTA, Daxter, Lumines oraz Worms. Aby uruchomić grę, trzeba być w posiadaniu oryginalnej płyty UMD, z której należy zgrać obraz .ISO lub .CSO.

Należy docenić bardzo rozbudowane ustawienia, począwszy od ilości/jakości klatek, trybu renderowania, wydajności, poprzez dźwięk oraz sterowanie. Tak więc, jeżeli gra działa niestabilnie lub zacina się, to osoby znające się na rzeczy będą mogły odpowiednio skonfigurować program.

PPSSPP jest dostępny za darmo dla urządzeń z systemem powyżej Android 2.3 oraz zalecane jest posiadanie procesora nowszego niż ARMv6.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PPSSPP 1.3 z nagrywaniem wideo nie pozwoli zapomnieć o naszej ulubionej kieszonsolce

9
19.09.2016  •  Adam Golański

PPSSPP, najlepszy na świecie emulator konsolki PlayStation Portable doczekał się kolejnej wersji. Wciąż pod względem możliwości nie dorasta ona do emulatora konsol Nintendo, Dolphina, ale wszystkim tym, którzy z przyjemnością wracają do klasycznych gier na PSP, powinien się bardzo spodobać: wprowadza mechanizm nagrywania filmów z rozgrywek i przechodzenia gier klatka po klatce (TAS, tool-assisted speedrun). Androidowa wersja PPSSPP otrzymała poprawki naprawiające działanie kompilatora JIT na smartfonach Samsung Galaxy S7. Lepiej też działa na urządzeniach z systemem Android TV (np. konsoli…

PPSSPP w wersji 1.0: emulacja kieszonkowej konsolki Sony lepsza niż oryginał

62
02.02.2015  •  Adam Golański

Zrobić dobry emulator relatywnie współczesnej konsoli do gier to wielka sztuka. Zrobić emulator konsoli, który będzie lepszy od oryginalnego sprzętu to wyczyn, który do tej pory udał się tylko twórcom Dolphina, emulatora Nintendo Wii. Teraz do grona tego wypada dodać PPSSPP, emulator kieszonkowej konsolki Sony PSP, który doczekał się właśnie wydania w wersji 1.0. Podobnie jak w wypadku Dolphina, także i tutaj programiści za swój cel postawili sobie nie tylko uruchamianie konsolowych gier na innych platformach, ale też zadbanie o to, by gry te projektowane na ekrany o niedużej rozdzielczości…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych