Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Gry dla fanów elektroniki

Witam Wszystkich w Nowym Roku! W dzisiejszym wpisie chciałbym polecić Wam trzy gry przeznaczone na urządzenia z systemem Android. Jak wskazuje tytuł polecone przeze mnie tytuły są związane z bardzo ważną we współczesnym świecie dziedziną techniki i nauki czyli elektroniką. Nie przedłużając już przejdźmy do listy tytułów.

Circuit Scramble

Podsumowanie roku 2017 i plany na 2018

Witam Wszystkich, w momencie gdy piszę te słowa do końca 2017 roku zostało 10 godzin i 20 minut, więc jest to najwyższy czas na podsumowanie mojej blogowej działalności w ostatnich 365 dniach.

W roku 2017 opublikowałem na blogu DP 8 wpisów, z których każdy trafił na stronę główną. Może nie jest to oszałamiający wynik, ale w mojej blogerskiej twórczości widać zdecydowany progres.

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku chciałbym życzyć wszystkim Czytelnikom serwisu Dobreprogramy.pl dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń.

Jednak, żeby nie było tak sztampowo, chciałbym życzyć również Wam i sobie , aby w nowym 2018 roku:

  • Na rynku pojawiło się wiele nowego i ciekawego sprzętu,
  • Ceny podzespołów komputerowych spadły do akceptowalnego poziomu,
  • Różne darmowe programy dalej były rozwijane,

Programy, których mi brakuje

Jako osoba, którą można określić mianem nerda, mam wiele różnych nawyków związanych z wykorzystywaniem komputera i smartphona. Jednym z nich jest chęć używania jak najnowszych wersji programów. W związku z tym nawykiem na moim dysku często pojawiają się wersje beta różnych aplikacji, programy które przestały być rozwijane są w trybie natychmiastowym usuwane. W wpisie tym chciałbym wspomnieć o trzech aplikacjach, z których właśnie ze względu na zastopowanie rozwoju musiałem zrezygnować i przez pewien czas mocno odczuwałem ich brak.

Aplikacje do Google Chrome

Witam ponownie na moim blogu! Jak zapewne wie każdy czytelnik Dobryprogramów Chrome to prawdziwy kombajn i poza tak oczywistymi dla przeglądarki funkcjami jak przeglądanie stron internetowych czy otwieranie plików pdf, jest również środowiskiem uruchomieniowym dla różnych aplikacji. W moim dzisiejszym wpisie przedstawię wam trzy z nich. Dwie bez, których aktualnie nie mogę się obejść i jedną, która ma u mnie aktualnie status testowej. Nie przedłużając już o to lista aplikacji:

Darmowe gry na PC — część 1

Witam ponownie! W dzisiejszym wpisie chciałbym zająć się tematyką, która już od bardzo dawna nie gościła na moim blogu, a mianowicie grami. Jak zapewne zauważyliście patrząc na tytuł, postanowiłem rozpocząć serie wpisów dotyczących darmowych gier na PC. Na wstępie zaznaczę, ze mam tu na myśli naprawdę darmowe gry czyli takie pozbawione jakichkolwiek mikropłatności czy edycji premium. Zaczynajmy więc, w tym wpisie przedstawię wam dwie naprawdę godne uwagi pozycje.

Little Fighter 2.5

Pogramy wykorzystywane w logistyce

Zainspirowany świetnym wpisem użytkownika @natch na temat automatyki, który znajdziecie klikając tu, postanowiłem napisać co nieco na temat mojej branży - logistyki. Jako, że jest ona pojęciem bardzo szerokim w tym wpisie zajmę się tą jej częścią, która z racji studiów, jest mi najbliższa, czyli logistyką transportu wewnętrznego i magazynowania.

Słowem wstępu

Zakłady przemysłowe, magazyny, centra logistyczne.

Dodatki do... Steam

Chyba każdy gracz ma na swoim komputerze zainstalowaną aplikację Steam. We współczesnym świecie wymaga go większość gier i naprawdę ciężko się bez niego obejść. Dlatego też jest on bardzo popularny, czego dobrym przykładem jest to, że w jednej chwili potrafi być na nim zalogowanych ponad 14 milionów użytkowników. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się nieco więcej o kondycji Steam'a w ubiegłym roku odsyłam do tego artykułu. A teraz przejdźmy do meritum.

Jak szybko zainstalować wszystko co potrzebne na czystym systemie Windows?

Witam po dość długiej przerwie spowodowanej chronicznym brakiem czasu. W dzisiejszym wpisie postaram się opisać kilka metod na usprawnienie procesu instalacji aktualizacji, sterowników i programów po reinstalacji systemu Windows. Jako, ze dość często zdarza mi się przeprowadzać czystą instalację systemu, te porady pozwalają mi zaoszczędzić naprawdę dużo czasu. Nie przedłużając już zaczynajmy.

Instalacja aktualizacji

Tutaj stosuję tylko jedną, ale za to skuteczną metodę. Za każdym razem, kiedy szykuję się do formatu, korzystając z aplikacji