Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Top 10 bezpłatnych aplikacji z Microsoft Store

Witam Wszystkich w moim kolejnym wpisie. Jak wskazuje tytuł przedstawię Wam dzisiaj 10 moich ulubionych, bezpłatnych aplikacji z Microsoft Store. Na początek chciałbym zaznaczyć, że oczywiście można by było opisać o wiele więcej niż 10 bardzo dobrych programów, dostępnych sklepie Microsoftu, jednak ja postanowiłem omówić tylko te, których używam praktycznie na co dzień. Przez co na liście zabrakło pozycji takich jak Kodi

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2018

Z okazji świąt Wielkiej Nocy chciałbym życzyć wszystkim Czytelnikom serwisu Dobreprogramy.pl dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń. Niech te święta będą dla Was okazją do spędzenia czasu z rodziną i odpoczynku.

Oczywiście wpis z samymi życzeniami to nie w moim stylu, więc mam dla Was jeszcze parę polecanek. Jeśli szukacie jakiś rymowanych życzeń wielkanocnych możecie zajrzeć

Piractwo, a po co to komu? — filmiki

Witam w kolejnym odcinku mojej serii Piractwo, a po co to komu?, który tym razem poświęcony będzie serwisom, które z braku lepszego określenia nazwę YouTubo podobnymi. Z racji poruszanej tematyki wpis ten można traktować jako uzupełnienie poprzedniego, dotyczącego dostępu do filmów i seriali. Pozostając jeszcze w temacie poprzedniego artykułu chciałbym Wam podziękować za wszystkie komentarze, które do niego napisaliście.

Piractwo, a po co to komu? — filmy i seriale

Poprzednie 3 odsłony mojego cyklu Piractwo, a po co to komu? były przyczynkiem kilku całkiem ciekawych dyskusji, jakie miały miejsce w komentarzach. Swój głos zabrały za równo osoby, które zgadzały się ze mną jak i takie, które popierały piractwo. Tak czy inaczej, dzięki tym komentarzom wiem, że ktoś z uwagą czyta moje wpisy, co motywuje mnie do dalszego pisania. W dzisiejszej części cyklu czeka nas bardzo obszerny temat jakim są filmy i seriale.

Piractwo, a po co to komu? — muzyka

Witam w trzeciej części mojego cyklu poświęconej legalnemu dostępowi do kultury w Internecie. W dzisiejszym wpisie postaram się pokrótce omówić sytuacje sztuki organizacji dźwięków w czasie rzeczywistym, jak to muzykę definiuje Wikipedia.

Kiedyś było inaczej

Moja przygoda ze słuchaniem muzyki rozpoczęła się stosunkowo niedawno, bo gdzieś około roku 2008 i trzeba przyznać, że wtedy, czyli 10 lat temu sytuacja na rynku muzycznym wyglądało zgoła inaczej. Chociaż iTunes

Piractwo, a po co to komu? — gazety i czasopisma

Witam w drugiej części mojej serii poświęconej dostępowi do kultury za pośrednictwem Internetu. W pierwszej części zajmowałem się książkami. Jednak jak wie każdy fan słowa drukowanego oprócz książek czytać trzeba również gazety i czasopisma. Na wstępie chciałbym wyjaśnić czym jedne różnią się od drugich, ponieważ zauważyłem, że coraz więcej osób stosuje te określenia zamiennie, a wcale nie są to synonimy.

ColdZlot 2018 - dostałem zaproszenie!

Może to co teraz napisze nie ma za wiele sensu, ale chciałem Wam powiedzieć, że przeglądając folder ze spamem na moim Gmailu zauważyłem coś nie zwykłego, a mianowicie maila od redakcji portalu DobreProgramy wyglądającego tak:

Wiem, że wiele osób publikujących na blogu czy działających aktywnie na forum DP otrzymało taki mail już nie raz i nie jest to dla nich nic niezwykłego, jednak dla mnie jest to ogromne wyróżnienie. Bardzo cieszy mnie, że moja (grafomańska) twórczość na blogu została w ten sposób doceniona.

Gry dla fanów elektroniki

Witam Wszystkich w Nowym Roku! W dzisiejszym wpisie chciałbym polecić Wam trzy gry przeznaczone na urządzenia z systemem Android. Jak wskazuje tytuł polecone przeze mnie tytuły są związane z bardzo ważną we współczesnym świecie dziedziną techniki i nauki czyli elektroniką. Nie przedłużając już przejdźmy do listy tytułów.

Circuit Scramble