Omówienie zmian na moim blogu

Witam wszystkich w moim kolejnym wpisie. W dzisiejszym tekście chciałbym poinformować o kilku drobnych zmianach jakie ostatnio pojawiły się na moim blogu. Jako, że nie jest ich dużo wpis ten bedzie bardzo krótki.

Po pierwsze poprawiłem spis treści zawierający linki do wszystkich moich wpisów, możecie do niego zajrzeć klikając tutaj.

Po drugie zmieniłem wykorzystywany przeze mnie motyw wizualny z domyślnego na matma autorstwa HardCore IV.

Po trzecie, co mogli zauważyć czytelnicy zwracający uwagę na tego typu aspekty, staram się podawać źródła grafik wykorzystywanych w moich wpisach. Informacji o pochodzeniu danego obrazka nie podaję tylko wtedy, kiedy sam jestem jego autorem lub dodaje samodzielnie wykonany zrzut ekranu. W przypadku innych grafik wygląda to tak:

Oprócz opcji podpisywania obrazków zacząłem korzystać jeszcze z jednej ciekawej możliwości dawanej przez platformę blogową DP, jaką są serie wpisów. Aktualnie na blogu mam jedną już całkiem rozbudowaną, którą jest cykl Piractwo, a po co to komu?, planuję także napisanie dwóch kolejnych serii, za których zapowiedzi można uznać ten wpis o darmowych grach i ten o nierozwijanych już programach.

Ostatnią zmianą na moim blogu jest aktualizacja informacji o autorze wyświetlanych na jego stronie głównej ze szczególnym uwzględnieniem linków do różnych serwisów. 

Oprócz tego chciałem jeszcze wspomnieć, że od jakiegoś czasu korzystam ze świetnej aplikacji DePesza autorstwa @djfoxer, która pozwala mi szybko sprawdzić statystyki związane z moimi wpisami. O wspomnianym programie pisałem więcej we wpisie dostępnym tu

Na zakończenie tego bardzo krótkiego wpisu mam do Was blogerzy jeszcze jedno pytanie. Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sytuacja z programem partnerskim. Wiadomo, że nie będę pytał o zarobki, bo to w końcu temat tabu, ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z rozliczaniem ewentualnych przychodów? Jaka jest procedura? I czy jest to bardzo kłopotliwe?

Tak więc dziękuje wszystkim za uwagę i mam nadzieję, że w komentarz odpowiecie na moje pytanie. Tych z Was, którzy chcieliby zapoznać się zapoznać z bardziej związanymi z technologią wpisami na moim blogu odsyłam do spisu treści.