Piractwo, a po co to komu? - dogrywka
liczba publikacji: 7pierwszy wpis: 11 Marca 2019ostatni wpis: 4 Czerwca 2020
Seria, która zbiera wpisy będące uzupełnienie artykułów, które ukazały się w cyklu Piractwo, a po co to komu? Jej celem jest promocja legalnych sposobów na dostęp do dzieł kultury.
W dzisiejszej odsłonie cyklu o legalnych sposobach dostępu do dzieł kultury za pośrednictwem Internetu poruszę dość niszowy temat - wrestling. Ten rodzaj rozrywki sportowej to dość specyficzna mieszanka elementów sztuk walki oraz spektakli teatralnych doprawiona szczyptą akrobatyki, efektów specjalnych oraz fabuły rodem z oper mydlanych.
Witam Was w kolejnym tekście z serii Piractwo, a po co to komu? - dogrywka. Dzisiejszy wpis został zainspirowany tym, że ostatnio jednym ze sposobów spędzania przeze mnie wolnego czasu było oglądanie filmów dokumentalnych w serwisie YouTube.
Witam Was w moim kolejnym tekście dotyczącym legalnego dostępu do dzieł kultury za pośrednictwem Internetu. Dziś po raz drugi zajmiemy się grafiką wektorową. W moim tekście przedstawię 7 serwisów, z których możemy pobrać grafiki, które będziemy mogli później wykorzystać (oczywiście stosując się do wymogów różnych licencji) we własnych projektach. Tak, więc nie przedłużając już przejdźmy do właściwiej części dzisiejszego tekstu.
Źródło grafiki: Antique Vectors by Vecteezy
Witam w kolejnym wpisie z serii Piractwo, a po co to komu? - dogrywka. W dzisiejszym tekście sprawdzimy jakie tytuły otrzymały w 2020 roku Oscara, czyli Nagrodę Akademii Filmowej raz gdzie możemy je legalnie obejrzeć.
Witam w kolejnym wpisie dotyczącym sposobów na legalny dostęp do dzieł kultury za pośrednictwem Internetu. W dzisiejszym odcinku ponownie zajmiemy się tematem filmów i seriali, który poruszałem już trzykrotnie przy okazji mojej sztandarowej serii Piractwo, a po co to komu? w wpisach o właśnie filmach i serialach i
Witam w moim kolejnym wpisie, który po raz kolejny poświęcony będzie podcastom. W tym tekście nie będę opisywał aplikacji, dzięki którym można słuchać podcastów oraz podawać serwisów, gdzie można ich szukać, ponieważ zagadnienia te omówiłem we wpisie Piractwo, a po co to komu? - podcasty.
Witam w moim dzisiejszym wpisie, którego tematem przewodnim będą po raz kolejny gry na PC. Jednak zanim przejdziemy do właściwej części kilka uwag organizacyjnych.
Zgodnie z obietnicą złożoną Wam w tekście Piractwo, a po co to komu? - ostatni koncert w mieście moja seria dotycząca legalnych sposobów na dostęp do kultury za pośrednictwem Internetu wcale się nie zakończyła i do czeka się aż trzech typów spin-offów.