r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PRTG Network Monitor 17.4.33.3251

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PRTG Network Monitor to profesjonalny i zarazem rozbudowany program do monitorowania ruchu sieciowego. Charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością, wygodą podczas monitorowania sieci oraz możliwością przełączania się pomiędzy kilkoma interfejsami użytkownika.

Galeria programu

Program może być uruchamiany na przykład w formie osobnej aplikacji w systemie Windows lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Z jego pomocą możemy monitorować wszystkie zachodzące zmiany w sieci, a także kontrolować sieć lokalną i WAN, serwery, strony internetowe, adresy URL i wiele innych elementów powiązanych z siecią.

PRTG Network Monitor przeprowadza dogłębne analizy i wyświetla najważniejsze informacje dotyczące transferów danych oraz zbiera różne niezbędne statystyki z innych urządzeń podłączonych do sieci. Przy użyciu aplikacji możemy odczytać czas pobierania i wysyłania danych, monitorować ruch i zużycie łącz internetowego, sniffować ruch sieciowy i poszczególne pakiety oraz generować zaawansowane raporty o wszystkich zachodzących zdarzeniach w monitorowanej sieci.

Program przeznaczony jest dla administratorów i bardziej doświadczonych użytkowników. Oferuje on również funkcję umożliwiającą powiadamianie użytkownika drogą elektroniczną o wykrytych błędach w sieci lokalnej lub internetowej. Nie zabrakło w nim też wbudowanych sensorów pozwalających na dokładne monitorowanie TCP/IP, HTTP czy różnych protokołów internetowych.

Uwaga!

  • Podczas instalacji programu, należy dokonać bezpłatnej rejestracji, podając adres e-mail. Następnie zostanie automatycznie wyświetlona strona z numerem seryjnym, który pozwoli nam uruchomić program na komputerze.
  • PRTG Network Monitor przez pierwsze 30 dni będzie działał w wersji testowej. Po tym okresie należy wybrać wersję płatną, którą można zakupić na stronie producenta lub wersję bezpłatną z ograniczoną liczbą monitorowanych urządzeń (maksymalnie 10).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 06.11.2017 13:43

@oloszy: nmap

  #6 17.09.2013 17:34

I tak niewiele aplikacji jest w stanie równać się z nieśmiertelnym nmap.

gracjan250   2 #5 26.02.2013 12:10

Ojj, strasznie mi w nie smak, program rozwalił mi system (win7). Brak dźwięku i karta graficzna zaczęła szwankować... Nie mam zielonego pojęcia co może być tego przyczyną. Po odinstalowaniu wróciło wszystko do normy.

  #4 20.11.2012 22:43

oloszy - spojrz na Axence NetTools

  #3 20.09.2012 19:06

To taki sam trial jak WinRAR. Niby można korzystać za darmo, ale funkcjonalność mocno ograniczona.

LI.pto.N   3 #2 26.07.2012 20:37

programik na razie ok właśnie go testuje szkoda ze tylko czeski i engliszki :-)

oloszy   3 #1 23.07.2012 14:55

ktoś zna jakąś alternatywę godną tego programu?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.