PRTG Network Monitor 18.3.43.2323

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PRTG Network Monitor to profesjonalny i zarazem rozbudowany program do monitorowania ruchu sieciowego. Charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością, wygodą podczas monitorowania sieci oraz możliwością przełączania się pomiędzy kilkoma interfejsami użytkownika.

Program może być uruchamiany na przykład w formie osobnej aplikacji w systemie Windows lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Z jego pomocą możemy monitorować wszystkie zachodzące zmiany w sieci, a także kontrolować sieć lokalną i WAN, serwery, strony internetowe, adresy URL i wiele innych elementów powiązanych z siecią.

PRTG Network Monitor przeprowadza dogłębne analizy i wyświetla najważniejsze informacje dotyczące transferów danych oraz zbiera różne niezbędne statystyki z innych urządzeń podłączonych do sieci. Przy użyciu aplikacji możemy odczytać czas pobierania i wysyłania danych, monitorować ruch i zużycie łącz internetowego, sniffować ruch sieciowy i poszczególne pakiety oraz generować zaawansowane raporty o wszystkich zachodzących zdarzeniach w monitorowanej sieci.

Program przeznaczony jest dla administratorów i bardziej doświadczonych użytkowników. Oferuje on również funkcję umożliwiającą powiadamianie użytkownika drogą elektroniczną o wykrytych błędach w sieci lokalnej lub internetowej. Nie zabrakło w nim też wbudowanych sensorów pozwalających na dokładne monitorowanie TCP/IP, HTTP czy różnych protokołów internetowych.

Uwaga!

  • Podczas instalacji programu, należy dokonać bezpłatnej rejestracji, podając adres e-mail. Następnie zostanie automatycznie wyświetlona strona z numerem seryjnym, który pozwoli nam uruchomić program na komputerze.
  • PRTG Network Monitor przez pierwsze 30 dni będzie działał w wersji testowej. Po tym okresie należy wybrać wersję płatną, którą można zakupić na stronie producenta lub wersję bezpłatną z ograniczoną liczbą monitorowanych urządzeń (maksymalnie 10).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 06.11.2017 13:43

@oloszy: nmap

  #6 17.09.2013 17:34

I tak niewiele aplikacji jest w stanie równać się z nieśmiertelnym nmap.

gracjan250   2 #5 26.02.2013 12:10

Ojj, strasznie mi w nie smak, program rozwalił mi system (win7). Brak dźwięku i karta graficzna zaczęła szwankować... Nie mam zielonego pojęcia co może być tego przyczyną. Po odinstalowaniu wróciło wszystko do normy.

  #4 20.11.2012 22:43

oloszy - spojrz na Axence NetTools

  #3 20.09.2012 19:06

To taki sam trial jak WinRAR. Niby można korzystać za darmo, ale funkcjonalność mocno ograniczona.

LI.pto.N   3 #2 26.07.2012 20:37

programik na razie ok właśnie go testuje szkoda ze tylko czeski i engliszki :-)

oloszy   3 #1 23.07.2012 14:55

ktoś zna jakąś alternatywę godną tego programu?