PSD Codec 1.7.0

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pobier​z program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PSD Codec to wtyczka dodająca możliwość podglądu plików PSD i PSB w takich aplikacji jak Windows Explorer, Windows Photo Viewer, Windows Photo Gallery i Windows 7 Media Center.

Obecnie wspierane przestrzenie barw obejmują: RGB o głębi 8 bitów na kanał, indeksowany, CMYK i odcienie szarości. Podgląd dla tych plików będzie pokazany nawet jeśli program nie znajdzie dołączonej do pliku miniatury, o ile tylko dostępny jest obraz, w którym warstwy są połączone.

PSD Codec poza dodaniem funkcji podglądu plików tworzonych za pomocą aplikacji Adobe Photoshop (PSD, PSB) do programów wbudowanych w system Windows poszerza również ich funkcjonalność o generowanie miniatur takich formatów jak AI, EPS, PDD, INDD oraz plików PDF w przypadku zainstalowanego w systemie programu Adobe Reader. Po instalacji PSD Codec pojawi się również możliwość podglądu metadanych XMP, IPTC oraz EXIF.

Uwaga!

  1. W przypadku aktualizacji rozszerzenia PSD Codec do nowszej wersji producent zaleca ówczesne odinstalowanie poprzedniej.
  2. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!