PSD Codec 1.7.0

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PSD Codec to wtyczka dodająca możliwość podglądu plików PSD i PSB w takich aplikacji jak Windows Explorer, Windows Photo Viewer, Windows Photo Gallery i Windows 7 Media Center.

Obecnie wspierane przestrzenie barw obejmują: RGB o głębi 8 bitów na kanał, indeksowany, CMYK i odcienie szarości. Podgląd dla tych plików będzie pokazany nawet jeśli program nie znajdzie dołączonej do pliku miniatury, o ile tylko dostępny jest obraz, w którym warstwy są połączone.

PSD Codec poza dodaniem funkcji podglądu plików tworzonych za pomocą aplikacji Adobe Photoshop (PSD, PSB) do programów wbudowanych w system Windows poszerza również ich funkcjonalność o generowanie miniatur takich formatów jak AI, EPS, PDD, INDD oraz plików PDF w przypadku zainstalowanego w systemie programu Adobe Reader. Po instalacji PSD Codec pojawi się również możliwość podglądu metadanych XMP, IPTC oraz EXIF.

Uwaga!

  1. W przypadku aktualizacji rozszerzenia PSD Codec do nowszej wersji producent zaleca ówczesne odinstalowanie poprzedniej.
  2. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 24.09.2013 20:38

Prawda - za tyle kasy brak podglądu - maja nas w d... użym poważaniu

  #5 17.02.2013 21:14

@qwertuMM
Adobe Bridge ;)

  #4 17.02.2013 18:34

polecam w zamian darmowe rozwiązanie - SageThumbs -działa pod win7/64

http://www.dobreprogramy.pl/SageThumbs,Program,Windows,39316.html

  #3 16.02.2013 18:13

z darmowych rozwiązań jest na szczęście SageThumbs
http://code.google.com/p/sagethumbs

  #2 14.02.2013 16:31

A jest jakieś inne rozwiązanie?

Zamierzam kupić sobie Photoshopa cs6, i rozwalił mnie fakt, że Photoshop po zainstalowaniu nie ma podglądu ikon. nawet podczas otwierania pliku, nie ma podglądu. przecież to kpina jest przy oprogramowaniu za te pieniądze.

nie mam ochoty dokupować dodatkowego oprogramowania, które niweluje idiotyzm producenta czyli w tym wypadku Adobe, którego produkty mało, że zabugowane to jeszcze okrojone.

Tak więc co można zainstalować by w 64 bitowym Windows 7 mieć podgląd plików i by to rozwiązanie nie wymagało ponoszenia dodatkowych kosztów?

dzikiwiepsz   14 #1 14.02.2013 13:48

To jest na pewno wersja na 30 dni? bo zainstalowałem i widzę że na 15

Autor edytował komentarz.