r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PSD To PNG 1.1.2

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

PSD To PNG to niewielkich rozmiarów aplikacja, która pozwala na zamianę (konwersję) plików Adobe Photoshop z formatu PSD do bardziej popularnego i przystępniejszego formatu graficznego PNG.

Galeria programu

Program jest naprawdę prosty w użyciu i nie posiada żadnych specjalnych funkcji lub efektownego interfejsu graficznego, zamiast tego oferując prostotę, czytelność i solidność działania. Obsługa aplikacji sprowadza się w zasadzie tylko do wybrania pliku źródłowego, wskazania folderu wyjściowego i ewentualnie odznaczenie opcji najwyższej jakości (Highest Quality), jeśli tak bardzo nam na niej nie zależy w danym przypadku.

I to w zasadzie tyle. PSD To PNG szybko radzi sobie z konwersją, aczkolwiek w niektórych przypadkach program nie był w stanie dokonać poprawnej konwersji. Warto go sprawdzić, jeśli akurat poszukujemy tego typu aplikacji, ale należy mieć na uwadze, że może ona nie działać w 100% przypadków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.