r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PSD To PNG 1.1.2

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PSD To PNG to niewielkich rozmiarów aplikacja, która pozwala na zamianę (konwersję) plików Adobe Photoshop z formatu PSD do bardziej popularnego i przystępniejszego formatu graficznego PNG.

Galeria programu

Program jest naprawdę prosty w użyciu i nie posiada żadnych specjalnych funkcji lub efektownego interfejsu graficznego, zamiast tego oferując prostotę, czytelność i solidność działania. Obsługa aplikacji sprowadza się w zasadzie tylko do wybrania pliku źródłowego, wskazania folderu wyjściowego i ewentualnie odznaczenie opcji najwyższej jakości (Highest Quality), jeśli tak bardzo nam na niej nie zależy w danym przypadku.

I to w zasadzie tyle. PSD To PNG szybko radzi sobie z konwersją, aczkolwiek w niektórych przypadkach program nie był w stanie dokonać poprawnej konwersji. Warto go sprawdzić, jeśli akurat poszukujemy tego typu aplikacji, ale należy mieć na uwadze, że może ona nie działać w 100% przypadków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.