r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PSMania 1.0

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

PSMania to program służący do edycji zdjęć. Program oferuje zarówno narzędzia do korekty zdjęć, jak też ciekawe filtry, m.in. efekt 2D i 3D.

Galeria programu

Zaletą programu jest jego prostota. Menu aplikacji składa się z czterech kategorii. Dwie pierwsze służą do wyboru zdjęć: można skorzystać zarówno z fotografii przechowywanych w pamięci urządzenia, jak też z modułu aparatu fotograficznego. Znajdziemy też narzędzie do wygodnego i szybkiego udostępniania edytowanych zdjęć.

Najwięcej możliwości aplikacji kryje się w menu edycji. Poszczególne narzędzia znajdziemy na rozwijanej liście, z której wybierzemy zarówno opcje korekty parametrów fotografii (nasycenia kolorów, jasności, kontrastu, balansu bieli, ekspozycji), jak też filtry (m.in. z efektem 2D i 3D, inwersją kolorów, sepią, rozmazaniem i wiele innych). Natężenie widoczności efektu dodanego do zdjęcia może być regulowane w prosty sposób, za pomocą suwaka.

Program PSMania jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam. To aplikacja warta uwagi tych, którzy często używają smartfonu do pracy nad poprawą jakości zdjęć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.