r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PSN Day 1 Digital, czyli nowości na PS3 od razu w cyfrowej formie

Strona główna Aktualności

Konsolowi giganci traktowali do tej pory kwestię dostępności cyfrowych wersji najnowszych gier po macoszemu. Wii w tym temacie śpi, na Xboksie 360 na edycję tytułu do pobrania czeka się nawet kilka miesięcy, w przypadku PlayStation 3 opóźnienia też były, chociaż ostatnio niektóre produkcje zaczęły pojawiać się równocześnie w pudełkach w sklepach i na PlayStation Network. Okazuje się teraz, że to były przymiarki do programu Day 1 Digital.

Począwszy od października, stopniowo coraz więcej ukazujących się na bieżąco ważnych gier trafi w odsłonie dla PS3 nie tylko na półki, ale też od razu na PSN. W ramach programu pojawią się na początkek 007 Legends, Assassin's Creed III, Dishonored, Doom 3 BFG Edition, Medal of Honor: Warfighter, NBA 2K13, Need for Speed: Most Wanted i Resident Evil 6. Cenowo cyfrowe odpowiedniki nie będą się niestety różnić od zwykłych wersji, ale w przypadku wielu produkcji abonenci PlayStation Plus mogą liczyć na przynajmniej 10-procentowy upust, jeżeli zdecydują się na zamówienie przedpremierowe. Jak ma to wyglądać w Polsce? Cóż, Day 1 Digital rusza powoli — najpierw w Stanach Zjednoczonych, niebawem inicjatywa powinna jednak dotrzeć również do Europy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.