PST Recovery 7.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PST Recovery to narzędzie służące do odzyskiwania utraconych plików PST z programu Microsoft Outlook.

Program jest skierowany do osób, które wykorzystują popularnego Outlooka do obsługi swojego konta poczty elektronicznej. Za sprawą PST Recovery będą mogli oni przywrócić cenne dane, w tym oczywiście wiadomości, załączniki, listy kontaktów, wpisy w kalendarzu i wiele, wiele innych. Możliwe jest także szybkie odzyskiwanie plików PST, które zostały uprzednio zaszyfrowane bądź też są zabezpieczone hasłem.

PST Recovery zawiera trzy tryby pracy: standardowy, zaawansowany i dogłębny. Po odzyskaniu danych narzędzie pozwala na zapisywanie ich jako EML, MBOX, DBX, MSG, HTML oraz w formie archiwum. Warto dodać, że program współpracuje ze wszystkimi edycjami programu Microsoft Outlook i jest zgodny z każdą wersją systemu operacyjnego Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!