PT Photo Editor PT Photo Editor 4.0 Lite

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PT Photo Editor Lite to darmowy program do edytowania zdjęć, dzięki któremu usuniemy rozmaite niedoskonałości z wybranych obrazów.

Narzędzie sprawdzi się idealnie w sytuacji, kiedy zechcemy przeprowadzić retusz danej fotografii (np. usuwanie efektu czerwonych oczu i przebarwień). PT Photo Editor zawiera możliwość korygowania, poprawiania i udoskonalania zdjęć bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy – charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, więc praca nad zdjęciami przebiega szybko i bezproblemowo. Likwidowanie niechcianych obiektów odbywa się przy pomocy pędzla – można z niego korzystać także podczas pracy nad obrazem ze skomplikowanym tłem.

PT Photo Editor umożliwia dostosowanie nasycenia kolorów, oświetlenia czy kontrastu, a także pozwala na redukcję szumów. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji opcję dodania rozmaitych efektów na określonych fragmentach zdjęcia w celu poprawy ich atrakcyjności wizualnej. W programie umieszczono kilkadziesiąt dodatków, z których można zrobić użytek, by na przykład zmienić poważną fotografię w humorystyczne zdjęcie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!