r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PZU funduje Policji

Strona główna Aktualności

W portalu Gazeta.pl ukazał się ciekawy artykuł traktujący o wdrożeniu i wykonaniu systemu wsparcia informatycznego służb ruchu drogowego Policji (SWISRD). System wykona spółka Ster-Projekt, a co szczególnie ciekawe zapłaci za niego nie Policja lecz PZU. Rzecznik firmy Tomasz Fill zapewnia, że system powinien ograniczyć o 25-30 proc. liczbę wyłudzeń ubezpieczeń. Inicjatywa godna pochwały (mimo, że tak naprawdę finansują ją ubezpieczeni w PZU ;), mozna jedynie mieć wątpliwości co do zasad wyboru partnera. Kontrakt o wartości 23,6 mln złotych podpisała firma Ster-Projekt, a warto podkreślić, że w spółce obok nieśmiertelnego Prokomu PZU jest największym udziałowcem... Szerzej o zawiłościach związanych z wdrożeniem informatycznego systemu wsparcia dla Policji przeczytać można w Gazecie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.