r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PackPoint Packing for Sheraton 3.10.10

Strona główna Android Podróże i transport Inne programy do podróżowania

PackPoint Packing for Sheraton to darmowa aplikacja, sponsorowana przez sieć hoteli, która pomoże spakować bagaż na wyjazd. W aplikacji można podać płeć, aktywności i miejsce, docelowe, ona sama podpowie, co trzeba spakować i sprawdzi prognozę pogody.

Galeria programu

Na podstawie podanych danych o płci, celu podróży i aktywnościach, aplikacja automatycznie generuje podzieloną na kategorię listę rzeczy do spakowania. Można tu wybrać na przykład pływanie, wycieczki rowerowe, elegancką kolację, sporty zimowe, siłownię, spotkanie biznesowe i tak dalej. W aplikacji znajdują się szablony rzeczy dla każdej z aktywności, które można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Można też ustawić, czy na miejscu będzie dostęp do pralki.

W aplikacji należy podać miejsce docelowe i liczbę dni, jaką tam spędzimy. Automat sprawdzi pogodę i podpowie, czy lepiej wziąć odzież letnią, zimową, przeciwdeszczową, a także elegancką lub sportową na podstawie wybranych aktywności.

Po wygenerowaniu listy PackPoint pozwala ją zapisać, udostępnić albo wysłać do Evernote.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.