Packages Tracker

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Packages Tracker to bezpłatna aplikacja, która umożliwia wygodne śledzenie paczek wysyłanych za pośrednictwem popularnych firm kurierskich.

W tym celu musimy dodać w głównym oknie programu nową paczkę. Wystarczy, że w wyświetlonym formularzu zdefiniujemy własną nazwę dla przesyłki, wpiszemy numer paczki lub skorzystamy z wbudowanego skanera kodów, wybierzemy z listy dostawcę, a następnie zatwierdzimy odpowiednim przyciskiem. Aplikacja z powodzeniem obsługuje przesyłki w Polsce oraz paczki międzynarodowe.

Lista obsługiwanych firm kurierskich i dostawców jest stale poszerzana. Na chwilę obecną Packages Tracker wspiera m.in. Aramex, Bpost, Canada Post, China Post, Chronopost, Deutsche Post, DHL, Ecom Express, FedEx, Post India, Royal Mail, Swiss Post, TNT, UPS, USPS, DPD, Pocztę Polską, Paczkę w Ruchu i wielu innych.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna pozwala na 15 dodań nowych paczek.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
lynx79   10 #1 16.02.2018 22:19

Aplikacja jest też dostępna na telefony z Windows 10 Mobile. Od autora wiem, że powoli pracuje nad wersją dla Androida.
Zawiera wszystkich polskich kurierów z wyjątkiem DHL (który wprowadził kody Capcha). Co prawda niektóre programy w jakiś sposób omijają tę blokadę. Ta aplikacja tego nie potrafi.