Pacman Ring

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny projekt Pacman Ring jest oczywiście klonem klasycznego Pac-Mana, czyli gry, która nigdy się nie zestarzeje. Nie znaczy to jednak, że nie można starać się wprowadzić do rozgrywki jakichś innowacji. Tutaj tytuł produkcji jest jednak nieco złudny. Nie chodzi wcale o bijatykę z postaciami ze znanej serii, gdzie na ring wchodzi dwóch, a wychodzi jeden bohater. Nazwa odnosi się do ułożenia etapów po pierścieniu.

Podstawowe założenia zabawy są identyczne, jak te przed wielu laty. Wielka i wiecznie głodna żółta kropka musi zjeść wszystkie porozrzucane po poziomach kuleczki, aby przejść do następnego układu. Gonią ją naturalnie różnokolorowe duszki, których zwyczajnie wypada unikać. Na kryzysowe sytuacje należy zostawiać sobie zaś niebieskie pigułki, czyniące z agresorów uciekające w popłochu, smaczne kąski.

Początkowe etapy nie oddają może świetnego pomysłu twórcy Pacman Ring, lecz w późniejszych już wychodzi główna nowość. Poruszamy się nie po prostym poziomie, lecz konstrukcji rozłożonej niejako na walcu. Gdy zjemy wszystkie kulki na jednej płaszczyźnie wystarczy zbliżyć się do krawędzi, aby nastąpiło przejście na inną. Warto też mieć na względzie, ze duszki zachowują się różnie w zależności od swojego koloru.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!