r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Paczkometr 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Paczkometr to aplikacja, która śledzi przesyłki, informuje użytkownika o zmianach statusów itp. Obsługuje 11 firm kurierskich działających na terenie Polski: InPost, DHL, DPD, GLS, DB Schenker, Siódemka, UPS, Pocztex, Opek, TNT i K-EX.

Aby dodać przesyłkę, wystarczy zeskanować kod QR lub kod kreskowy, znajdujący się na wysyłanej paczce. Jeżeli odbiorca nie posiada kodu w takiej postaci, to należy wpisać numer ręcznie. Najczęściej, po zamówieniu produktu z Internetu w mailu konsument otrzymuje ten kod. Poza kodem można dopisać opcjonalną nazwę przesyłki. Przydaje się to, kiedy korzysta się z aplikacji często i jest dodanych dużo paczek.

W kolumnie obok znajduje się listę wszystkich dodanych paczek. Tu również da się śledzić wybrane przesyłki. Po wybraniu pojawiają się wypisane etapy, jakie przedmiot już przeszedł. Te dane odświeżane są automatycznie, ale jest też opcja ręcznego wymuszenia pobrania aktualnych informacji. Poza tym można na mapie obejrzeć, jaką drogę przebył ten przedmiot. Niestety nie jest to prezentowane tak, jak w filmach — ikonka nie porusza się stale po mapie, a wizualizacja trasy zmienia się jedynie z każdą nową informacją o statusie przesyłki.

Kafelek jest aktywny. Nie można niestety dodawać każdej paczki osobno, jedynie skrót do całej aplikacji. Wyświetla się na nim ile powiadomień jest nieodczytanych.

Program jest dopracowany wizualnie, chodzi dość płynnie i stabilnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.